Domki Baby Jagi

domki miniPrzedstawiamy Państwu bajkową i urokliwą wiejską „CHATKĘ BABY JAGI" będącą idealnym urozmaiceniem codziennych zabaw każdego dziecka na łonie natury. Nasz domek jest świetnym rozwiązaniem dla rodziców szukających rozwijających wyobraźnię i zapewniających atrakcję zabaw dla Swoich pociech. Każdy jako dziecko marzy o swoim sekretnym miejscu do zabaw dzięki któremu przeniesie się w świat bajek, a nasza chatka dodatkowo będzie dekorować i zdobić każdy przydomowy ogród.

Czytaj więcej...

Koła drewniane

kola miniKoła drewniane okute o średnicach od 20 Ø cm do 200 Ø cm.
W produkcji mamy pięknie wykonane, masywne, solidne koła drewniane, okute metalową bednarką po obwodzie, przy średnicach od 60Ø cm również na piaście, dzięki czemu mają stabilną i trwałą konstrukcję. Zrobione są na podstawie tradycyjnego, starodawnego wzoru, z drewna liściastego. Posiadają naturalne przebarwienia co gwarantuje wyjątkowość produktu.

Czytaj więcej...

Stragany wiejskie

foto stragany g miniMamy również do zaoferowania solidnie i oryginalnie wykonane stragany drewniane, które idealnie sprawdzają się jako: stoły degustacyjne w restauracjach, ciekawe stoiska handlowe, stoły wiejskie na weselach, lub funkcjonalne ozdoby każdego ogrodu na kwiaty, lub stół na imprezę przy grillu.

Czytaj więcej...

Wozy drewniane

wozy miniW produkcji mamy również wozy drewniane drabiniaste lub z pełną skrzynią, zrobione są na podstawie tradycyjnego starodawnego wzoru, posiadają naturalne przebarwienia co gwarantuje wyjątkowość produktu.

Stanowią wyjątkową i oryginalną ozdobę w stylu ludowym.

Czytaj więcej...

Oświetlenie

foto oswietlenie miniNa początku działalności zajmowaliśmy się produkcją galanterii domowej, głównie oświetlenia, mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, wiele wzorów opracowanych w naszej firmie do dziś cieszy się dużym zainteresowaniem.

Proponujemy Państwu stylowe oświetlenie, ręcznie wykonane na bazie  naszych kół.

Czytaj więcej...

Inne

foto inne1 miniW naszej ofercie znajdują się również inne produkty z drewna takie jak: domki ekspozycyjne na produkty ekologiczne np. na miód, skrzynki drewniane z logo oraz regały drewniane na owoce i warzywa. Stanowią wyjątkową oprawę dla naturalnych produktów, oraz zapewniają im odpowiednie warunki na przechowywanie. Dzięki naszym skrzynkom i regałom można pięknie wyeksponować swoje produkty i przyciągnąć wzrok klienta.

Czytaj więcej...

Stojaki i regały na wino

stojak na wino miniZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stylowe stojaki na wino, dzięki którym wyeksponujemy i uporządkujemy butelki z alkoholami. W produkcji mamy stojaki które pomieszczą od 9 do 35 butelek. Na górze posiadają półkę na której można postawić kieliszki lub inne dekoracje.  Stojaki nasze zapewniają również prawidłowe ułożenie wina tak aby butelki były poziomo, dzięki czemu korek będzie w ciągłym kontakcie z winem, co uchroni go przed wysychaniem.

Czytaj więcej...

Kontakt z nami

P.P.H.U. EL-KRYS
Kołoszyn 20, 99-205 Dalików
601154766, 601154462,
Tel. fax. 43 6780306
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.